Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Wyjątkowe wyróżnienie – Poland Prestige Awards 2020 / 2021

Wyjątkowe wyróżnienie – Poland Prestige Awards 2020 / 2021

wyróżnienie zwycięzca Poland Presige Awards

Witajcie,

wyróżnienie zwycięzca Poland Presige Awards

Miniony Rok był dla mnie naprawdę wyjątkowy. To, że zadziało się to całe pandemiczne szaleństwo to oczywiście największa zmiana w moim i zapewne waszym życiu.

To był jednak dla mnie również rok pełen pracy 😁. Cudowne było to, że obdarzyliście mnie swoim zaufaniem. Wasze zaufanie przełożyło się na zamówienia, których ilość momentami przekraczała moje oczekiwania 😍. To były niejednokrotnie godziny pracy do białego rana, aby zdążyć ze wszystkimi terminami. Dziękuję wam za to ! 💕💕💕
Wasze opinie po rozpakowaniu paczki dawały mi olbrzymią motywację na kolejne dni, tygodnie i miesiące 😘. I dodają mi skrzydeł każdego dnia 😊.

W grudniu zeszłego roku nadeszły do mnie wyniki konkursu Poland Prestige Awards, w którym brałam udział. Wyniki przecudowne ! Z grona uczestników przypadł mi tytuł zwycięzcy w kategorii Projektant Prezentów Personalizowanych 2020/2021 🥇🏆. Już niedługo będzie można mnie znaleźć w oficjalnym raporcie na https://corporatelivewire.com.

To wspaniałe wyróżnienie, które jest dla mnie nowym otwarciem 2021 Roku 😀.

Bez was by się to nie udało. Dziękuję raz jeszcze, że jesteście ze mną 😘, a wasze pomysły są dla mnie inspiracją w tworzeniu nowych propozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *