O nas

Papier, który towarzyszy nam każdego dnia i który jest dla nas czymś oczywistym, staramy się zmienić na coś co w swej codzienności zwróci uwagę, przyjmie nową formę, uzyska nowe piękno, stanie się oryginalne i niecodzienne. Papier jest dla nas źródłem inspiracji i wielu pomysłów, które realizujemy w naszych projektach.

Tworzymy produkty dla tych, którzy chcą wyrazić siebie w niebanalny sposób, zadziwić nowatorskim podejściem czy to w dniu ślubu, wystroju wnętrz czy też obdarowując kogoś czymś naprawdę wyjątkowym.

Bukiety ślubne czy komunijne to niekończące się pokłady możliwości, kolorów i dodatków, które dyktowane własnymi preferencjami i gustem tworzyć mogą unikatową, niepowtarzalną kompozycję. Niewątpliwie bukiet ślubny zaprojektowany i wykonany z papieru podkreśli wyjątkowość tego jednego z najważniejszych dni w życiu a Panna Młoda skupi na sobie nie 100 a 200% uwagi.

Bukiet ślubny można przygotować na długo przed ślubem! Nie wymaga on pielęgnacji, nie zwiędnie i nie utraci swej świeżości. Każdy bukiet wysyłamy w zaprojektowanym przez nas cylindrycznym pudle w kolorze białym lub eko. Bukiet więc w bezpiecznym miejscu może oczekiwać na swoją wielką chwilę. Bukiet zamykając w pudle można przechować jako pamiątkę ślubną wraz z innymi elementami garderoby.

Bukiety wykonujemy ręcznie począwszy od kwiatów, poprzez kompozycję i wykończenie. To mieszanka różnych technik, kolorów i różnych rodzajów papieru. W zależności jednak od potrzeb naszych klientów możemy skupić się na konkretnym kolorze lub konkretnym modelu kwiatów, które powinny współgrać z suknią, wystrojem czy garniturem pana młodego. W ślad za wiązanką, w tym samym stylu, możemy wykonać inne elementy, np. kwiat do butonierki Pana Młodego lub dekorację stołu Pary Młodej.

Nasze projekty realizujemy w nastawieniu na estetykę i detale. Jest to proces czasochłonny i wymagający dokładności gdyż dążymy do tego, aby nasze produkty były najwyższej jakości.