Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Anioł na prezent

Anioł na prezent

 

 

Anioł na prezent to przede wszystkim symbol, a przez swą potężną symbolikę ma przekazać niewypowiedziane treści. Anioł Stróż to przede wszystkim opiekun, więc darując komuś Anioła chcemy wyrazić naszą troskę i jak najlepsze życzenia. Anioły, którymi obdarowujemy innych, mają wyrazić nasze najlepsze intencje wobec danej osoby i są związane zazwyczaj z konkretnymi okolicznościami. Możemy podarować komuś figurkę anioła na szczęście, z miłości czy na życie w zdrowiu i spokoju. Są też często związane z konkretnymi okolicznościami – świętem okolicznościowym, chrztem lub komunią, urodzinami, czy konkretnym lub trudnym wydarzeniem w życiu, kiedy chcemy kogoś podnieść na duchu i pokazać mu, że nie jest sam ze swoim problemem, mogąc liczyć na pomoc innych.

Anioł ma dodać otuchy, ma wpłynąć na sposób myślenia, ma łagodzić obyczaje i sprawić, że dłuższą chwilę zastanowimy się na sobą, nad światem i nad nami w świecie :). Każdy z nas lubi mieć poczucie kogoś bliskiego, kogoś kto stoi przy nas, dzięki czemu mamy większą siłę, wewnętrzną moc sprawczą, a przez przekazane pozytywn

e emocje i intencje nasza moc staje się jeszcze większa. Mówi się, że siła umysłu jest wielka, a suma sił wielu umysłów jeszcze większa, stąd anioł jako podarunek staje się formą przekaźnika pozytywnej energii innych osób, dodatkowej siły i wsparcia.

To prezent idealny dla dziecka i osoby dorosłej. Ponadczasowy i niebanalny. Tu w naszej pracowni możesz dobrać detale i kolory według własnych preferencji. Możesz dodać dedykację, spersonalizować każdy szczegół, stworzyć prezent indywidualny i bardzo osobisty.

Dla kogo anioł w prezencie:

 • cudowny na chrzest, chrzściny, jako pamiątka Chrztu Świętego,
 • na komunię, jako pamiątka Komunii Świętej,
 • na zdrowie – jako opiekun dla osoby chorej,
 • dla przyszłej mamy – opiekun kobiety w ciąży,
 • z okazji nowego domu – opiekun ogniska domowego,
 • z okazji urodzin  – ponadczasowy prezent na okrągłe lub nieokrągłe urodziny, dla dziecka i osoby dorosłej,
 • na narodziny małego dziecka – anioł stróż narodzonego maleństwa, upominek na pierwsze odwiedziny, często jako metryczka urodzeniowa,
 • na Dzień Babci – opiekun dla Babci z okazji jej święta,
 • dla Dziadka – opiekun na Dzień Dziadka,
 • anioł na Dzień Matki – prezent dla Mamy z okazji jej święta …. i nie tylko,
 • aniołek na Walentynki – okazanie miłości i swojego uczucia,
 • aniołek na Boże Narodzenie – cudowny prezent pod choinkę dla każdego.

Zajrzyj do nas i zostań chwilę dłużej. Znajdziesz u nas wiele propozycji na różne okoliczności. Wszystkie prace w naszym sklepie to rzeczy wykonane ręcznie od podstaw. Stają się więc bardzo oryginalnym upominkiem, w szczególności dla miłośników rękodzieła. To praktycznie zawsze personalizowany prezent, wyjątkowy, niepowtarzalny, który może zawierać szczególne i charakterystyczne elementy zaprojektowane wraz z Tobą.

 

Śledź mnie na Instagramie  i na Facebooku 🙂. Do zobaczenia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *